Rastgele Film
Yukarı Çık
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Son Durak 5 izle
5.8

 1.318İZLENME

5.8İMDB

 92 SÜRE

YIL 2011

Serinin her filminden ölümden bir şekilde kaçan insanların başına gelen olaylar anlatılmaktadır. Beşinci filmde ise ölüm perdesi yeniden bir şeyler gösterir. Ölümleri önceden gören ve bunu durduran birisi mutlaka bulunur. Yine aynı şekilde ölümler olacağını gören kişi aynı zamanda bu ölümlerin engellenemeyeceğini de bilir.
Sam Lawton isimli kahraman bir kazanın olacağını ve bu kazada sayısız insanın öleceğini görür. Bir şekilde kaza ölmesi gerekenlerin bir kısmını öngörüsü sayesinde engeller. Ardından kurtulanların başına geleceklerden kimsenin haberi yoktur. Ölümden döndüklerini düşünen kişilerin peşine düşen ölümün vazgeçmeye niyeti yoktur. Engellenmek istenen korkunç ölümlerin peş peşe gelmesini izlemek zorunda kalanlar için ise daha zordur.

Son Durak 5 2011 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Final Destination 5 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.8/10 10034
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR