Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Son Portre izle
6.3

 137İZLENME

6.3İMDB

 90 SÜRE

YIL 2017

İsviçreli ressam ve heykeltıraş Alberto Giacometti, Paris’te eski arkadaşı olan Amerikalı yazar James Lord ile karşılaşır. Giacometti, arkadaşı Lord’un ilginç yüzünden etkilenerek mutlaka bir portresini çizmek ister. Lord ise bu ısrardan hoşlanır. Portrenin birkaç günde tamamlanacağını tahmin eder. Ancak, haftalar geçmesine rağmen portre bitmemiştir. Bu portrenin tamamlanması sürecini konu edinen Final Portrait 2017 Lord’un arkadaşını anlamaya başladığı süreci de kapsıyor.
Lord, arkadaşı Alberto Giacometti’nin portresini çizmek istemesinden hoşlanır. Ancak sürenin uzaması karşısında adeta arkadaşının tutsağı olduğunu hissetmeye başlar. Lord, zaman içinde arkadaşı büyük dahi Alberto Giacometti’yi anlamaya başlar. Bu arada sanatçının en önemli başyapıtı da tamamlanmıştır.

Son Portre 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Final Portrait filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.3/10 479
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR