Rastgele Film
Yukarı Çık
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Son Umut izle
7.9

 1.908İZLENME

7.9İMDB

 109 SÜRE

YIL 2006

Yıl 2027’dir ve dünyadaki en genç kişi, daha 18 yaşında iken ölmüştür. Bu ölümden dolayı insanlık neslinin de geleceği tehlikeye düşmüştür. Ayrıca, dünyada açıklanamayan olaylar meydana gelmeye başlamıştır. Dünyada üreme son bulmuştur ve bunu bir grup kabullenip boyun eğmekte, diğer bir grup ise sorunu çözmek için mücadele vermektedir.
Dünya üzerinde bir tek İngiltere asayişi ve düzeni sağlamış, sınırlarını ise mültecilere kapatmıştır. Diğer ülkelerden kaçan birçok mülteci ise, illegal yollardan ülkeye girmeye çalışmakta ve büyük bir dram yaşanmaktadır. Theo adında bir bürokrat, sevgilisinin de yardım ettiği bir grup tarafından kaçırılır ve mültecilere destek vermesi istenir.

Son Umut 2006 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Children of Men filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.9/10 239463
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR