Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Rahatsız Ettiğim için Özür Dilerim izle
6.9

 146İZLENME

6.9İMDB

 112 SÜRE

YIL 2018

Bir pazarlama şirketine bağlı olarak çalışan ve telefon ile bir şeyleri pazarlamaya çalışan Cassius Green, iş hayatındaki durgunluktan ve başarısızlıktan oldukça şikayetçi bir adamdır. Sürekli bir pazarlama çabası içerisine giren fakat elde ettikleri çok az olan Green artık daha iyi bir şekilde çalışmak ve daha çok para kazanmak ister.
Bir gün karşılaştığı bir şey sayesinde istediğinin yerine gelmesi mümkün bir hal alır ve işindeki başarısının yükselmesi ve patronu tarafından terfi alması söz konusudur. Ancak karşılaştığı şey yüzünden sadece iş hayatı değil bütün hayatı değişecektir ve eski hayatına geri dönmek isteyecektir. Eski hayatına dönmek için çok geç kalan şansız adam, elinden gelen her şeyi yaparak mücadelesini devam ettirecektir.

Rahatsız Ettiğim için Özür Dilerim 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Sorry to Bother You filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 9952
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR