Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şov Köpekleri izle
3.7

 380İZLENME

3.7İMDB

 92 SÜRE

YIL 2018

Max, rottweiler cinsi bir polis köpeğidir ve yalnız çalışmayı tercih etmektedir. Ayrıca maço bir karakteri de vardır. Max bu güne kadar bir çok olayı çözmede başarı göstermiştir ama bu seferki görevinde, ona bir ortak verilecektir. Frank adındaki dedektif, Max’e ortak olarak görevlendirilir. Frank de ilk başlarda bir köpekle ortak olmaktan pek memnun değildir.
Bu ikilinin görevi ise, hayvan kaçakçılığı şebekesini çökertmektir, bu şebeke aynı zamanda bir de bebek pandayı kaçırmışlardır. Şebeke, köpek yarışlarını paravan olarak kullanmaktadır, Max de bu yarışlara katılmakla görevlidir. Max, kimliği gizli tutularak yarışlara katılır, ortağı ise eş zamanlı olarak şebekeyi çökertip, hayvanları kurtarmak için mücadeleye başlar.

Şov Köpekleri 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Show Dogs filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.7/10 985
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR