Rastgele Film
Yukarı Çık
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şrek 2 izle
7.2

 1.214İZLENME

7.2İMDB

 93 SÜRE

YIL 2004

Shrek ile Fiona muhteşem geçen balayından dönmüştür. Eve geldiklerinde, Fiona’nın ailesinden gelen bir mektupla karşılaşırlar. Fiona’nın ailesi Fiona ve Shrek’i bulundukları uzak ülkeye davet ederler. Shrek ve Fiona yanlarına eşeği de alarak yollara düşer. Uzak ülkede yaşayan vatandaşlar Fiona’nın geleceğini duyunca sokağa dökülmüşlerdir. Çünkü Fiona, bir prensestir.
Kral ve kraliçe de kızlarının ve damatlarının gelmesini büyük bir heyecanla beklemektedir. Daha önce damatlarını hiç görmemişlerdir. Shrek’in dış görünüşünden haberleri yoktur. Fioana’nın babasının bu evlilikten sonra geleceğe yönelik olan planları suya düşmüştür. Fiona ve Shrek, bütün bunları tersine çevirebilmek için Çizmeli Kedi’den, Vaftiz Anneden ve Yakışıklı Prensten yardım isteyecektir.

Şrek 2 2004 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Shrek 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 20413
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR