Rastgele Film
Yukarı Çık
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu izle
6.3

 854İZLENME

6.3İMDB

 93 SÜRE

YIL 2010

Shrek ve eşi Fiona, çocukları ile birlikte mutlu mesut yaşamaktadır. Ayrıca dostları eşek, eşeğin yavruları ve Çizmeli Kedi’de onlarla birlikte mutludur. Bir gün her şey tersine döner. Shrek, iyi aile babası rolünden iyice sıkılmıştır. Kendini dev gibi hissettiği, herkesi korkuttuğu günleri çok özlemektedir. Bir gün Shrek, kötü kalpli Rumpelstilzchen ile bir anlaşma imzalamaya karar verir.
Shrek, anlaşmayı imzaladıktan sonra kendisini farklı bir yerde ve farklı bir zaman diliminin içerisinde bulur. Rumpelstilzchen, Shrek’i kandırmıştır. Shrek’in geldiği yenidünyanın kralı Rumpelstilzchen’dir. Bu yenidünya içinde devler avlanmaktadır. Shrek, eşini ve eski dostlarını bu yenidünyada hatırlamaz. Shrek’in yeni görevi bu dünyadan kurtulmak ve her şeyi eski haline döndürmektir.

Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu 2010 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Shrek Forever After filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.3/10 9976
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR