Rastgele Film
Yukarı Çık
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şrek izle
7.8

 1.904İZLENME

7.8İMDB

 90 SÜRE

YIL 2001

Korkutucu ve yeşil görüntüsüne rağmen, bir o kadar da ilginç ve sevimli bir yaratık olan Shrek özellikle çocukların sevdiği bir kahraman. Shrek, yalnızlıktan sıkılmıştır. Hayatını beraber geçirebileceği en az kendisi kadar çirkin bir yaratık arayışına girmiştir. Bu konuda arayışlara başladığı esnada, bir kahin, ona, kehanetini açıklar, Shrek’in kaderinde çirkin bir kadın değil, güzel prensese Fiona vardır. Kehanete göre göre ikisinin arasında büyük aşk filizlenecektir.
Bu aşkta bir denklikten söz etmek imkansızdır. Shrek’in çirkinliğine karşın, Fiona çok güzel ve alımlı bir kadındır. Bu karşıtlık, oldukça garip durumların ve komik olayların yaşanmasına sebep olacaktır. Yeşil yaratık, Shrek animasyon filmleri arasında oldukça ilgi gören bir filmdir.

Şrek 2001 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Shrek filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.8/10 30621
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR