Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Stalin’in Ölümü izle
7.2

 412İZLENME

7.2İMDB

 107 SÜRE

YIL 2017

SSCB lideri olan Joseph Stalin 70’li yaşlarda ve gayet sağlıklıdır. Paranoyaklığı ve düşmanlarına kök söktürmesi, acımasızlığı ile yakınlarının bile gözünü korkutmaktadır. Tüm gücü elinde bulunduran ve 20 milyon insanın ölümüne sebebiyet vermesi ile bilinmektedir. Bir sabah çalışma odasında ölü bulunmuştur. 30 yıl Joseph Stalin yönettiği ülke bir anda kaosa sürüklenmiştir. Kimileri için fırsat anlamına gelmektedir.
Koltuğunda birçok kişinin gözünün olması, kimin geçeceği konusunda anlaşmazlıklar yaşarlar. FabienNury ve Thierry Robin’in Fransız çizgi romanından uyarlanmıştır. SSBC liderinin son zamanları ve ölümünden sonra yaşananları anlatmaktadır. Yönetmenliğini Armando Lannucci’ni yapmıştır. Oyuncular Jeffrey Tambor, Steve Buscemi, Andrea Riseborough, Olga Kurylenko, Rupert Friend, Michael Pali’dir.

Stalin’in Ölümü 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Death of Stalin filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 8876
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Stalin’in Ölümü” filminde 16 Yorum bulunuyor.
 • İlker Adil

  Tek adam yönetimlerinin ne kadar aşağılık olduğunu, diktatoryanın düşmanı olduğu halk tarafından nasıl desteklenebileceğini, süslü püslü ve kudretli görüntüleri ardında devleti yönetenlerin ne türden kirli işler çevirdiğini, tek partinin eline düşmüş devletlerin insanının, memurunun, askerinin hiç bir kıymetinin olmadığının çok güzel bir örneğini güzel bir senaryo ile işlemişler.
  Gerçekten işleyen demokrasinin, güçler ayrılığı ilkesi, hak ve hukukun kıtmetini bilmeyen, iktidarın tek bir kişi ve/veya zümreye devredilmesinin yaratacağı yıkıcı sonuçların farkında olmayan herkese defalarca izletilmesi gereken bir film olmuş.

 • HolyCow

  Bak bunu izlemeden geçme.. Komedi unsurları hakim entrika, trajedi, yalan-dolan ne ararsan var. Çok şey kaybedersin…

 • Katzanmera

  stalin’in ölümünü komik bir ağızla çok güzel anlatılmış

 • Dablin

  Baya iyiydi