Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Straight Outta Compton izle
7.9

 1.683İZLENME

7.9İMDB

 147 SÜRE

YIL 2015

California eyaletinde 1987 yılında Compton sokaklarında arkadaş olan 5 siyahi genç dönemde ırkçılığa karşı mücadelelerini açıklamak ve bu durumu tüm dünyaya duyurmak için hip hop tarzında bir şarkı yaparlar. Gençlerin tek amacı sürekli itilip kakılan ve polislerce tartaklanan yaşam tarzından tüm siyahilerin kurtulmasını sağlamaktır.
Yaptıkları şarkılarda kendi duygu ve düşüncelerini ve o dönemde uğradıkları haksızlıkları net ve bağıra çağıra seslendirirler. Bu durum gençlerin oldukça hoşuna gitmesine rağmen karşı grupların hiç de hoşuna gitmeyecektir. Haklarındaki şikayetler yüzünden sürekli polislerle kovalamaca halinde koşan gençler, tempoyu hiç düşürmeden devam edecekler. Haksızlığa uğrayan bir tarafın var olma mücadelesi filmde tüm detaylarıyla izleyiciye aksettiriliyor.

Straight Outta Compton 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Straight Outta Compton filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.9/10 78395
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR