Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Strange Days izle
2.6

 825İZLENME

2.6İMDB

 117SÜRE

YIL 2018

Bir polisiye olan strange days izle 2018 oldukça sürükleyici bir yapım. Film, 1999 yılında geçiyor ve Lanny Nero’nun hikayesini anlatıyor. Lanny, eski bir polistir. Kayıt altına alınmış hatıralar ile ilgili çalışmaktadır. Bu çalışmaları sırasında bir fahişeyi öldüren katilin hatıralarının kayıtlı olduğu bir diske ulaşır. Bu disk, Lenny Nero’yu karanlık olayların içine sokar.
Eski polis Lenny Nero, bir fahişeyi öldüren katilin, hatıralarının yer aldığı diske ulaşır. Bu diski araştıran Lenny, kendisini cinayet ve şantaj ağının tam ortasında bulur. Lenny Nero, kurban olmadan kendisini kurtarabilecek midir? Heyecanın ve gerilimin bir an bile düşmediği bu yapımda zaman geçişleri de dikkat çekiyor.

Strange Days 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Strange Days filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.6/10 811
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR