Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Stray izle
4.8

 288İZLENME

4.8İMDB

 89 SÜRE

YIL 2019

Güzel bir film olan, Stary 2019 filminde sorunlu bir dedektifin yaşadıkları anlatılmaktadır. Sorunlu bir dedektif, tuhaf bir cinayet, yetim bir çocuk ve sayısız sorular ile karşı karşıya kalan bir dedektif. Bu dedektif, bazı bazı sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunlar onun gerçek hayattan bağlantısını koparmak üzeredir. İşte tam bu sırada son işlenen cinayet ile dedektifliğe yeniden döner.
Bu cinayetin bu kadar gizemli ve önemli olması ise, özel kılan şey ise öldürülen kişinin sadece 42 yaşında olan bir kadın, ama yapılan testler sonucu cesedin 1000 yıl önce öldüğünün ortaya çıkmasıdır. Dedektif için bu cinayet eşi benzeri olmayan ve sırlarla dolu bir cinayettir. En önemlisi ise, bu cinayetin merkezinde genç ve yetim bir kız çocuğunun olmasıdır.
Dedektif soruşturmayı yaparken, elle tutulur hiç bir kanıta rastlamamaktadır. Ancak çok kısa bir süre içerisinde bu yetim kızın hayatta kalan tek akrabası da yine aynı şekilde sır dolu bir biçimde öldürülür. İşte artık dedektif cinayeti artık dışarıda araştırmayı bırakır, bu sır dolu cinayetlerde küçük kızı araştırması gerektiğini anlar.

Stray 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Stray filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.8/10 41
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Stray” filminde 4 Yorum bulunuyor.