WEB-DL

  Film açılmıyorsa farklı kaynaklar için üstteki { Mareşal 1080p & RapidVideo & Streamango } üstüne basarak seçim yapabilirsiniz.

PUAN : 4.5/10
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  •  

    Oyuncu listesi güncellenmektedir.

1080P
Stray
Altyazı

Google Stray izle

  •  Süre: 87 Dk.
  •  Vizyon Tarihi: 2019
  •  Ülke: ABD

 Güzel bir film olan, Stary 2019 filminde sorunlu bir dedektifin yaşadıkları anlatılmaktadır. Sorunlu bir dedektif, tuhaf bir cinayet, yetim bir çocuk ve sayısız sorular ile karşı karşıya kalan bir dedektif. Bu dedektif, bazı bazı sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunlar onun gerçek hayattan bağlantısını koparmak üzeredir. İşte tam bu sırada son işlenen cinayet ile dedektifliğe yeniden döner.
 Bu cinayetin bu kadar gizemli ve önemli olması ise, özel kılan şey ise öldürülen kişinin sadece 42 yaşında olan bir kadın, ama yapılan testler sonucu cesedin 1000 yıl önce öldüğünün ortaya çıkmasıdır. Dedektif için bu cinayet eşi benzeri olmayan ve sırlarla dolu bir cinayettir. En önemlisi ise, bu cinayetin merkezinde genç ve yetim bir kız çocuğunun olmasıdır.
 Dedektif soruşturmayı yaparken, elle tutulur hiç bir kanıta rastlamamaktadır. Ancak çok kısa bir süre içerisinde bu yetim kızın hayatta kalan tek akrabası da yine aynı şekilde sır dolu bir biçimde öldürülür. İşte artık dedektif cinayeti artık dışarıda araştırmayı bırakır, bu sır dolu cinayetlerde küçük kızı araştırması gerektiğini anlar.

  •  Tür:

 3694İZLENME

 0FAVORİ

 5.3İMDB

Detay
  Yorum Alanı
1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
sener 25 Nisan 2019, Perşembe
güzel film tavsiye ederim.
  Benzer Filmler