Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sükunet izle
6.2

 748İZLENME

6.2İMDB

 117 SÜRE

YIL 2018

Dram ve gerelim türünün başarılı bir örneği olarak ortaya çıkan Sükunet izle 2018 filmi Paris’te yaşamını idame ettiren genç bir kızın babasının felç geçirmesinin ardından hayatında meydana gelecek olan değişimleri ortaya sermektedir. Hayatını çok uzun bir süredir Paris’te sürdüren Arjantinli Eugenia, babasının tam vücut olarak felç geçirmesinin hemen ardından memleketi Arjantin’e geri dönmek zorunda kalır.
Babalarının felç geçirmesinin hemen ardından kısa bir süre içerisinde bir araya gelen Euhenia, Esmeralda ve Mia görünürde birbirlerini çok seven ancak içlerinde sakladıkları sırlar açığa çıktıkça yaşamları bilinmez bir boşluğa doğru gidecektir. Gerilimin oldukça yüksek olduğu filmde sırlar kardeşler arasında anlaşmazlığa yol açacaktır.

Sükunet 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Quietude filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 37
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR