Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Süper Öcüler ve Dilek Yıldızı izle
4.7

 587İZLENME

4.7İMDB

 27SÜRE

YIL 2018

Kendilerine öcü denmesinden hoşlanan ve sürekli olarak öcü şeklinde hitap edilen bir grup daha okul yaşı dolmamış çocuklara kendi tecrübelerini ve bilgilerini aktarmak isterler. Bu grup daha okula başlamayan çocuklara öcülük beceri dersleri vererek bunlara beceri kazandırıp kendi nesillerini sürdürebilmeleri amaçlanmıştır. Öcülerin küçük çocuklara ulaşması ve öcülük dersleri vermesi bazı sorunlara yol açacaktır.
Öcülerin yaptığı çalışmaları, başlarından geçen olayları ve çocuklarla öcüler arasındaki diyalogları, çatışmaları anlatan muhteşem ötesi bir animasyon filmidir. İlk başta dizi olmasına karar verilir ancak daha sonra sinema filmine dönüştürülür. Süper öcüler ve dilek yıldızı filmi kısa süre içerisinde yoğun ilgi görmüştür.

Süper Öcüler ve Dilek Yıldızı 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Super Monsters and the Wish Star filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.7/10 4
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR