Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Superman 2 izle
6.8

 699İZLENME

6.8İMDB

 127 SÜRE

YIL 1980

Superman serisinin ikinci filmi olan Superman 2 filminde Clark ile onu yok etmek isteyen üç uzaylı adam arasındaki nefes kesici mücadeleler anlatılmaktadır. Krypton gezegeninin yok olması ile birlikte Clark bir kapsül içinde dünyaya gönderilmişti. Gezegende kalan üç uzaylı adam Zod, Ursa ve Non ise bir hapishanede yatmaktaydı.
Ancak gezegenin yok olması ile birlikte bu üç uzaylı adam hapishaneden kurtuldu ve dünyaya gelerek Clark’tan intikam almaya yemin etti. Bunun için de dünyaya gelen Zod, Ursa ve Non Clark’ı yok etmek için planlar kurmaya başladı. Clark düşmanları ile baş eder ancak üç uzaylı adam dünyada yaşayan masum insanları da yok etmeye çalışır.

Superman 2 1980 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Superman II filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 4863
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR