Rastgele Film
Yukarı Çık
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Superman Dönüyor izle
6.0

 1.900İZLENME

6.0İMDB

 154 SÜRE

YIL 2006

Süperman, birkaç yıl süren esrarengiz kayboluşun ardından tekrar dünyaya dönmüştür. Fakat her şey değişmiştir. Süperman’ın eski düşmanı yine rahat durmayarak Süperman’ı güçsüz bırakmak için elinden geleni yapmaktadır. Süperman’ın aşık olduğu kadın Lois Lane, Süperman’ın kayboluşunun ardından yaşamına kaldığı yerden devam etmiş, kendisine yeni bir düzen kurmuştur. İşin görünen kısmı budur, belki gerçek göründüğü gibi değildir.
Süperman eskiden olduğu gibi toplumda kendisine bir yer edinmek için elinden gelen çabayı göstermeye başlar. Sevdikleri ile arasında oluşan buzları eritmek için çetin bir mücadeleye girişmesi gerekir. Bu yolda uzayın bitmek bilmeyen derinliklerine kadar yol alacak ve her şeyin eskisi gibi olması için çabalayacaktır.

Superman Dönüyor 2006 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Superman Returns filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.0/10 18564
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR