Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Superman izle
7.3

 646İZLENME

7.3İMDB

 143 SÜRE

YIL 1978

Krypton gezegeni canavarların ve kötü niyetli kişilerin saldırısı ile yok olmak üzeredir. Gezegende yaşayanların Krypton’u terk etek için çok kısa bir vakti bulunmaktadır ancak kaçacak araçları yoktur. Bu yüzden gezegenden kaçamayanlar kapsüller içinde uzaya fırlatılır. Küçük bir bebek olan Clark’da bu kişiler arasındadır. Bir kapsüle konulan Clark uzaya fırlatılır ancak kapsül dünyaya düşer. Dünyaya düşen kapsülü yaşlı bir çift bulur.
Çocukları olmayan Kent çifti kapsülden çıkardıkları bebeği bakıp büyütür ve ona Clark adını da onlar verir. Clark büyüdükçe olağanüstü güçleri olduğunu fark eder. Daha sonra Metropolis’e giden Clark burada çalışırken aynı zamanda da dünyayı kötü niyetli kişilere karşı korumaya çalışır.

Superman 1978 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Superman filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.3/10 14328
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR