Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Superman’in Ölümü izle
7.3

 596İZLENME

7.3İMDB

 81 SÜRE

YIL 2018

Film ilgi çekici animasyon yapıtlardan biridir. Filmde Superman ve Doomsday’ın üstünlük mücadelesi anlatılmaktadır. Doomsday kötü bir karakterdir ve yapmayı planladığı her işte kendisini en büyük engeli olarak gördüğü Supermani ortadan kaldırmaya kararlıdır. Doomsday Supermanin en büyük düşmanıdır. Doomsday Supermani öldürmek için farklı planlar yapar.
Superman ise kendini iyileri korumaya adamış ve kötülerle savaşmayı amaç edinmiş bir süper kahramandır. Superman Doomsday’in tüm kötü planlarından haberdar olduğunu düşünmektedir. Ancak olaylar hiç de Supermanin beklediği gibi gelişmeyecektir. Superman büyük bir tuzakla karşı karşıya kalır ve güçlü düşmanı onu yenmek için her yolu dener. Superman en büyük düşmanı Doomsday tarafından tuzağa düşürülür. Superman hiç beklenmedik bir anda ölür.

Superman’in Ölümü 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Death of Superman filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.3/10 2141
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Superman’in Ölümü” filminde 4 Yorum bulunuyor.