Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Suyun Çocukları izle
6.9

 150İZLENME

6.9İMDB

 89 SÜRE

YIL 2016

Hem bekar hem de Hollandalı bir suç yazarı ve oğlu, sonuncusu İskoçya’ya yaptığı bir gezi gezisine katılırken, zayıf bağlarını yeniden canlandırmaya çalışıyor. Waterboys 2016 suç romanı Victor ve yirmi yaşındaki viyolonsel çalan oğlu Zack’ın hayat hikayesini konu alıyor. İskoçya gezisi sırasında baba ve oğlu kendileriyle yüzleşmek zorunda kalırlar ve sonunda birbirlerini tanırlar. Büyümesi gereken babalar ve hayatı biraz daha kolaylaştıracak oğullar hakkında komik ve dokunaklı bir film izleyenleri bekliyor.
Amsterdam – Edinburgh arasında bir seyahat sırasında yakınlaşan, baba ve oğulların sıcak ve eğlenceli bir hikayesidir. Yolda buluştukları kadınlardan ve müzikten ve ünlü grup The Waterboys’un bir konserinden kısmen etkilenmişler. Büyümeye ihtiyacı olan babalar ve hayatı daha az ciddiye alması gereken oğullar hakkında bir hikaye izleyicilerle buluşuyor.

Suyun Çocukları 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Waterboys filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 33
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR