Rastgele Film
Yukarı Çık
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Taboo 1. Sezon izle
8.4

 3.780İZLENME

8.4İMDB

 59 SÜRE

YIL 2017

Afrika’da yaşayan, maceraperest bir ruha sahip olan James Keziah Delenay, gemi taşımacılığı zinciri sahibi olan babasının ölümü üzerine, on iki yıl aradan sonra doğup büyüdüğü yer olan Londra’ya döner. Öldüğü düşünülen James Keziah’ın Afrika’dan çalıntı 14 adet elmas ile birlikte dönüşü, üvey kız kardeşi ve kocasını şoka uğratır. James’in geri dönmesi ile üvey kız kardeşin ve kocasının mirası paylaşma planları suya düşmüştür. Babasının ölümünü araştırmaya koyulan James babasının arsenik ile zehirlendiğini öğrenir. Peki, ama James’in babasını kim neden zehirler? James artık gizli bir düşmanlarının olduğuna inanarak araştırmalara koyulur. Bir yandan miras derdi, diğer yandan babasının katilleri ile uğraşan James’i neler bekliyor?

Taboo 1. Sezon 1.Bölüm izle, Taboo 1. Sezon 2.Bölüm izle, Taboo 1. Sezon 3.Bölüm izle, Taboo 1. Sezon 4.Bölüm izle, Taboo 1. Sezon 5.Bölüm izle, Taboo 1. Sezon 6.Bölüm izle, Taboo 1. Sezon 7.Bölüm izle, Taboo 1. Sezon 8.Bölüm izle, Taboo izle, Taboo Türkçe Dublaj izle, Taboo 1. Sezon izle, Taboo son bölüm

Taboo 1. Sezon 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Taboo Season 1 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.4/10 50265
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR