Rastgele Film
Yukarı Çık
13
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Talihsiz Serüvenler Dizisi izle
6.8

 2.304İZLENME

6.8İMDB

 108 SÜRE

YIL 2004

Son derece zengin bir ailenin Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire adlarındaki 3 adet çocukları vardır. Fakat çocuklar yetim kalmışlardır. Anne ve babaları bir yangın faciasında ölmüşlerdir. Kendilerine kalan büyük mirası kullanabilmek için en büyük kardeşlerinin, uygun yaşa gelmesini beklemektedirler.
Uzak bir akrabaları olan Count Olaf’ın yanına gönderilirler fakat bu hiç iyi bir fikir değildir. Çünkü Count hiç de iyi niyetli biri değildir. Count, çocukların elindeki paraya sahip olmak istemektedir. Çocuklar çok geçmeden bu durumu fark ederler. Violet’in bilime olan merakı, Klaus’un okuma tutkusu ve daha bebek olan Sunny’nin ısırma alışkanlığı beklenmedik anlarda onların işe yaramaktadır.

Talihsiz Serüvenler Dizisi 2004 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 20302
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR