Rastgele Film
Yukarı Çık
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tanrının Oğlu izle
5.7

 1.500İZLENME

5.7İMDB

 138 SÜRE

YIL 2014

2014 Amerika Birleşik Devletleri yapımı Tanrının Oğlu filmi Hz. İsa’nın hayatını anlatan önemli bir yapıttır. Filmde Hz. İsa’nın doğumundan başlayarak yaşadığı tüm dönem ve yaşadığı sıkıntılar anlatılmaktadır. Hz İsa’nın mucizeleri, peygamber oluşu ve en nihayetinde bir halk düşmanı olarak gösterilmesi beyazperdeye aktarılmıştır. Halk düşmanı olarak gösterilen Hz.İsa’nın çarmıha gerilişi ve daha sonra tekrardan dirilişi bu filmde etkili bir şekilde anlatılmaktadır.
Tanrının Oğlu filminin müzikleri Hans Zimmer tarafından hazırlanmıştır. Yapımcılığını roma Downey ve Mrk Burnett’in üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Christopher Spencer oturmaktadır. Filmin başrol oyuncuları Amber Rose Revah, Diogo Morgado, Adrian Schiller, Roma Downey ve Louise Delamere’dir.

Tanrının Oğlu 2014 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Son of God filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.7/10 6084
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Tanrının Oğlu” filminde 28 Yorum bulunuyor.
 • mahmut teke

  site çok güzel filmleri çok kaliteli izliyorum çeşit olarak geliştirilmeli

  2
 • turhan

  Bismillahirrahmanirrahim
  Yahudiler, “Üzeyr, Allah’ın oğludur” dediler. Hıristiyanlar ise, “İsa Mesih, Allah’ın oğludur” dediler. Bu, onların ağızlarıyla söyledikleri (gerçeği yansıtmayan) sözleridir. Onların bu sözleri daha önce inkâr etmiş kimselerin söylediklerine benziyor. Allah, onları kahretsin. Nasıl da haktan çevriliyorlar!
  Tevbe 30

  1
 • Hamza

  böyle bir inanışa saygı duymayı bile nefretle lanetliyorum.
  ^RAHMAN a çocuk isnat ettiklerinden dolayı neredeyse gökler paramparça olacak, yer çatlayacak ve dağlar yıkılıp göçecekti.^ Meryem Suresi 90-91

  1
 • Umut

  Tevbe süresi, 31. ayete bakar mısınız? Çoğu insani mesih inanlısı da dahil, İsa Mesih’i tanrı kabul ederler. Burada yanılıyorlar. İncil’de Mesih’in elçileri sıkça uyardığı olur. Kendisini Baba ile karıştırmasınlar diye. İnsanlar ise Tanrı’yı Mesihle karıştırdılar. Çünkü ilahi kudretleri vardı (körü iyileştirme, kötürümü ayaklandırma, kötü ruhlar def etme gibi.) Bunları yapanın sıradan bir insan olamayacağına kanaat getirip, Mesih’i Tanrı ile bir tuttular. Tevbe suresi Mesih’i reddetmiyor, Mesih’i Tanrı ile bir tutanı lanetliyor. İsa Mesih, Tanrı’nın oğludur, fakat bu ruhani bir ilişkidir. Meryem’in İsa’yı babasız doğudruğunu biliyorsunuzdur. Peki, İsa nasıl doğdu? Nereden geldi bir düşünün lütfen. Kuran’da İsa’nın Mesih ve Tanrı’nın oğlu olduğuna işaret eder. Meryem suresine bakmanızı tavsiye ederim. Bu oğul ilişkisini aciz bir insanın baba-oğul ilişkisi olarak anlayanın vay haline!

  1
 • Mesih Yolunda

  Yahudiler sizin Üzeyr diye bahsettiğiniz kişiyi bırakın Tanrı’nın oğlu olarak kabul etmeyi ismini dahi hayatları boyunca duymadılar. Bu bilgi sadece sizin kitabınızda yazar. Bu sizi biraz üzecek lakin, sanırım o pek kutsal kitabınız yanlış bilgiler içeriyor 🙂

  2
 • tuncayergun

  Nice movei

 • izleyici

  arabistan yahudilerinin teolojisini ögrenmeden önce bu kadar kesin konuşma derim ayrıntılı bilgi için Baki Adam Yahudiler ve Hristiyanlar açısından Kuranın tartışmalı konuları

  1