Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tasty Seduction izle
3.0

 731İZLENME

3.0İMDB

 60SÜRE

YIL 2018

Yoo-kyung ve Min-young çok iyi arkadaşlardır, aynı zamanda ise erkekler konusunda da birbirleri ile yarış içindedirler. Min-young’un yakışıklı bir erkek arkadaşı vardır ama arkadaşı Yoo-kyung’u tanıyınca ondan çok hoşlanır ve onunla beraber olabilmek için sürekli çaba sarf etmektedir. Yoo-kyung ise hoşlandığı bir erkekle karşılaştığı zaman kendisini sahip olduğu değişik ve özel bir muz ile rahatlatmakta ve erkeklere ihtiyaç duymamaktadır.
Yoo-kyung, bu özel muzla karşılaştığı erkekleri hayal ederek çok özel ve zevkli dakikalar geçirmeye devam etmektedir. Min-young’un erkek arkadaşı kendisinden hoşlandığını Yoo-kyung’a itiraf ededer ve aslında ona aşık olduğunu anlatır. Min-young bu olayları öğrenince çok sinirlenir ve Yoo-kyung’un özel muzunu çalar.

Tasty Seduction 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Tasty Seduction filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.0/10 451
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR