Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tatil Takvimi izle
5.7

 381İZLENME

5.7İMDB

 95 SÜRE

YIL 2018

Abby Sutton, genç bir kadın ve aynı zamanda yetenekli bir fotoğrafçıdır. Hayallerinin peşinden koşmak isteyen Abby, kariyeri ile alakalı büyük bir çıkmazın içine girer. Bu yüzden hayallerinin peşinden koşmak o kadar da kolay değildir. Noel yaklaşmaktadır ve Noel’de ailesi ile bir araya gelen Abby, ailesinden bir sürpriz beklemektedir.
Büyükbabası, Abby’e bir Noel takvimi hediye eder. Bu takvim Abby’in büyükannesinden kalmış olan bir takvimdir. Abby, günler geçtikçe takvimin hiç de düşündüğü gibi bir takvim olmadığının anlar. Çünkü takvimden her gün küçük hediyeler gelmektedir. Takvimin sırrını, hediyelerin hayatını etkilemeye başlamasıyla anlar. Takvim, hem Abby’in geleceğini görüyordur hem de onu hayatının aşkına doğru sürüklüyordur.

Tatil Takvimi 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Holiday Calendar filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.7/10 432
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR