Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tatlı Virginia izle
6.2

 232İZLENME

6.2İMDB

 93 SÜRE

YIL 2017

Oldukça ilginç bir konuyu ele alan film Alaska’da yerleşim biriminde gerçekleşen üç sır dolu cinayetin civar eyaletleri de son derece endişelendirmiştir. Eski emekli bir rodeo şampiyonu olan Sam hayatını bir otel işletmecisi olarak sürdürüyor. Daha sonra Elwood isimli bir kişi bu kasabaya gelir ve en kısa süre içerisinde Sam’in oteline yerleşir.
Otel işletmecisi Sam Elwood’un davranışlarından dolayı dikkat çektiğini ve onun bir şeyler sakladığını düşünür ve dolayısıyla müşterisi olan Elwood’u daha da yakından tanımaya çalışır. Elwood hakkında birkaç araştırma yapmaya karar veren Sam Elwood’u araştırdıkça birçok önemli sırrı olduğunu görüyor. Sırlarla dolu olan Elwood’u öğrenen Sam’in hayatı daha da tehlikede olacaktır.

Tatlı Virginia 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Sweet Virginia filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 739
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR