Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tehlikeli Oyun izle
7.6

 1.105İZLENME

7.6İMDB

 107 SÜRE

YIL 2008

Rainer Wagner, lisede eğitim vermekte olan ve idealist bir yapıya sahip öğretmendir. Kendisi evli ve eğitim konusunda farklı görüşleri benimsemiş bir kimsedir. Eğitim vermekte olduğu lisede öğrencilerin dersine karşı olan ilgisizliğini ortadan kaldırmak için yeni yöntemler denemek isteyen Wagner, “The Wave” adını verdiği bir grup kurmaya karar verir.
Wagner’in kurduğu bu yeni oluşum çeşitli disiplin kurallarına sahip bir gruptur. Zamanla öğrencilerin de epey ilgisini çeken bu yeni grup, okulda ve hatta şehirde yankılar uyandırmaya başlar. Öğrencilerin kendisine Mr. Wagner diye hitap etmelerini isteyen Rainer grup içi çeşitli kuralları da kendisi koyar. Hatta kendilerine ait bir selamlaşma çeşidi de geliştiren grup sakinleri günden güne grup dışında kalanlara yönelik bir ön yargı geliştirmeye başlarlar.

Tehlikeli Oyun 2008 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Wave filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.6/10 43918
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Tehlikeli Oyun” filminde 3 Yorum bulunuyor.