Rastgele Film
Yukarı Çık
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tehlikeli Tür 2 izle
4.4

 828İZLENME

4.4İMDB

 93 SÜRE

YIL 1998

Babası senatör olan ve Mars’a ilk adımı atan Patrick Ross isimli kişi, dünyaya tekrar döndüğünde halk tarafından kahraman ilan edilir. Ama bir sorun vardır. Kendisinde bulunan dünyanın en kötü virüsü yer almaktadır. Bunu sadece kendisi bilmektedir. Önceden dünyaya gelmiş uzaylı da bulunan DNA vücuduna işlemiştir.
Aradan biraz zaman geçtikten sonra Ross’un vücut hatlarında değişik olaylar belirmeye başlamıştır. Bununla beraber kişiliği de değişen Ross, yolda gördüğü kadınları ayartarak hamile bırakmıştır. Onunla birlikte olanlarda da değişiklikler yaşanmıştır. Taşıdığı virüs giderek insanlar arasında yayılmaya başlamış ve uzaylı yaratıklar hızlı artış göstermiştir. İlk geldiğinde Kahraman ilan edilen Ross, sonradan bulaştırdığı virüs ile ölüm yaymaya başlamıştır.

Tehlikeli Tür 2 1998 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Species II filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.4/10 2236
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR