Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tehlikeli Tür izle
5.8

 651İZLENME

5.8İMDB

 108 SÜRE

YIL 1995

Dr. Xavier Fitch başarılı bir bilim adamıdır ve laboratuvarında bilimsel çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalardan biri de yarı insan yarı yaratık dna’sına sahip olan Sil’dir. Yarı insan yarı yaratık olan Sil laboratuvardan kaçmayı başarır. Sil’in kaçması insanlık adına büyük sorunlara yol açabilir. Çünkü Sil kılık değiştirme özelliğine sahiptir.
İstediği zaman güzel ve çekici bir bayana dönüşebilen Sil istemediği zamansa yaratığa dönüşebiliyor. Adını filmin ana karakterinden alan filmde Dr. Xavier Fitch’in ve arkadaşlarının bir numaralı görevi Sil’i yakalamaktır. Ancak Sil kılık değiştirdiği için onu yakalamak sanıldığı kadar kolay değildir. Bilim kurgu dalındaki bu filmde Sil ile Dr Fitch’in kıyasıya mücadelesi anlatılmaktadır.

Tehlikeli Tür 1995 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Species filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.8/10 4893
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR