Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Telefon Kulübesi izle
7.0

 787İZLENME

7.0İMDB

 81 SÜRE

YIL 2002

Stu Shepard oldukça başarılı bir reklamcıdır. Özel görüşmelerini bir telefon kulübesinden yapmaktadır. Bir gün yine özel görüşmelerinden birini yaptıktan sonra, kulübenin telefonu çalar. Stu Shepard telefona yanıt verince, bir keskin nişancı tarafından teslim alındığını fark eder. Shepard, alnında kırmızı ışığı fark eder ama kendisini teslim alanın kim olduğunu bilmemektedir. Kulübeden dışarı çıkmaz, artık onun için hayatta kalması çabası başlamıştır.
Bu sırada, Stu Shepard kulübeden çıkamadığı için, kulübeyi kullanmak isteyen kişilerle kavga eder. Olay yerine gelen polislerden biri, işin içinde bir tuhaflık olduğunu sezer. Telefon Kulübesi, sıra dışı konusuyla ve başarılı senaryosuyla dikkat çeken, son derece sürükleyici bir sinema filmi.

Telefon Kulübesi 2002 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Phone Booth filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.0/10 12395
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Telefon Kulübesi” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • Asia_Kundu

    Dünya nın gelmiş gecmiş , en ucuz bütçeli film yapımı. !
    Film Telefon kulübesinde başlıyor ve Telefon Kulübesinde bitiyor.
    0,5 / 100
    Anlayanlar Beğendi bile !