Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Child in Time izle
6.1

 83İZLENME

6.1İMDB

 82 SÜRE

YIL 2017

Stephen Lewis başarılı bir çocuk kitabı yazarı olarak çalışmaktadır. Üç yaşında olan kızıyla beraber soğuk bir kış gününde alışveriş yapmak için süpermarkete gider. Alışveriş yaptıktan sonra küçük kızıyla beraber kasa kuyruğunda beklemeye başlarlar.
Ancak dikkatinin kısa bir süre dağılmasına sebep olan bir olay olur. Hemen ardından sırada kızının yanında olmadığını fark eder. Gördüğü tüm küçük çocuklara bakarak, kızının yüzünü aramaya başlar. Karakter kızını aradıkça, seyirciyi oldukça hüzünlü bir hikayeyle karşı karşıya bırakır.
Cumberbatch Stephen Lewis, Stephen karakterine can verecektir. Kitaptan uyarlama olan filmde çocukların mı yetişkin gibi olduğu yoksa yetişkinlerin mi hala çocuk olduğu sorgulanmaktadır.

The Child in Time 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Child in Time filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.1/10 522
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR