Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The China Hustle izle
7.2

 944İZLENME

7.2İMDB

 82 SÜRE

YIL 2017

Wall Street’te yaşanmış ve birçok insanı fazlasıyla etkileyecek büyük bir soygun hikâyesidir. Bütün dünyanın finansal yatırımcıları sürekli yüksek miktarda gelir ve kar getirmesi amaçlanan yatırım aramaktadır ve bu gelir kaynağını Çin’de bulurlar. Ama yatırımcılarda biri burada dönen dolandırıcılık oyunun farkına varır ve olan biten her şeyi sorgulamaya başlar.
Büyük Soygun
Jed Rothstein’in belgeseli tadında; gittikçe daha az denetlenmeye başlamış finansal dünyayı ve bu finansal dünyanın ihtiyaç duyduğu şeffaflığı, hiç duyulmamış ve görülmemiş bir soygunla anlatıyor. Sürekli işlemekte olan Amerikan borsası ve açgözlülük yapan bir grup yatırımcılara soygunla verilmiş bir ders gibi filmdir. Bu soygun filmi görüp görebileceğiniz en büyük soygunu gözler önüne serecektir.

The China Hustle 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The China Hustle filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 341
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“The China Hustle” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • HolyCow

    The Big Short ayarında sağlam bir film. Tavsiye ederim. Özellikle dünyayı ve sistemi anlamak isteyenler izlesin, anlamak istemeyenler fark etmese bile içinde yaşayacak bu düzenin. Bu tür filmleri izlemezseniz ’’bu düzen değişecek’’ diyene, ’’düzen hep aynı düzülen ne zaman değişecek’’ diyemezsiniz…