Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Christmas Chronicles izle
7.1

 547İZLENME

7.1İMDB

 104 SÜRE

YIL 2018

The Christmas Chronicles filmi, gizli bir şekilde Noel Baba’nın kızağına binen kardeşlerin yolculuğunu konu alıyor. Film, bu kardeşlerin macera dolu yolculuğunda başına gelenleri anlatıyor. Tüm çocukların heyecan içinde beklediği güne az zaman kalır. Kate ve ağabeyi Teddy de, diğer çocuklar gibi Noel Baba’yı görmeyi çok istemektedir.
İki kardeş, Noel Babayı görmenin dışında onu kameraya da çekmek ister. Bir plan yaparlar. Noel arifesinde gelişini gözetlemeye başlarlar. Gizlice kızağına binerler. Hemen her çocuğun hayalini kurduğu bu yolculuk onlar için de heyecan vericidir. Ancak macera dolu yolculuk beraberinde pek çok sorunu da getirecektir. Noel Baba’nın kaza geçirmesine sebep olurlar. Ve Noel’i büyük tehlikeye atarlar. Şimdi hem Noel’i hem de Noel Baba’yı kurtarmak zorundalardır.

The Christmas Chronicles 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Christmas Chronicles filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 3372
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“The Christmas Chronicles” filminde 8 Yorum bulunuyor.
  • Asia_Kundu

    Türkiye de doğan , Aslen Antalya Demre li olan Aziz san Nikolas ile ilgili , Hoş bir fantastik macera filmi.
    Kesinlikle Tavsiye ederim.
    80 /100

  • Asia_Kundu

    Şerefsizler , TÜRKİYE nin Reklam yapmaması için , Noel Baba nin , kutuplarda yaşadığını söylüyor.