Rastgele Film
Yukarı Çık
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Couples Sponsor izle
2.0

 1.952İZLENME

2.0İMDB

 98SÜRE

YIL 2016

Terfi almak isteyen kişilerin bilmediği bir durum olan vazgeçirme yollarını gösteren bir film olan The Couples Sponsor izleyenlere farklılık vaat ediyor. Bir planlama ofisinde çalışan Ji Hyeon Woo ve Jang Myeong Soo yönetmen Han ile konuşmaya karar verirler. Nedeni ise terfi almamaları durumunda ofisten ayrılmak istemeleridir.
Yönetmen han Jang’ın kadınlara karşı olan güçsüzlüğünü yani zaafını kullanarak fikrinden vazgeçirmeye çalışır. Jan bir taraftan zaafına karşı savaşırken diğer taraftan eski kız arkadaşı Ji Hyeon’u aklından atamadığı için pek üzerinde durmaz. Yönetmen Han Jack’i evine çağırır ve karşısına tüm çekiciliği ile Ji-Hyeon’u getirir. Bu noktadan sonra Jack ne yapacağını şaşıracaktır.

The Couples Sponsor 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Couples Sponsor filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.0/10 641
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR