Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Day My Husband Goes To Work izle
3.8

 996İZLENME

3.8İMDB

 63SÜRE

YIL 2019

Japonya ve Güney Kore yapımı olan The Day My Husband Goes To Work 2019 filmi erotik ve dram içermektedir. Güzeller güzeli bir kadın olan Yukie, babasının ani ölümünden sonra büyük bir borcun altına girer. Bu borcu ödeyemeyen Yukie, babasının en yakın arkadaşından yardım istemek için onun bulunduğu şirkete gider. Yukie’den çok etkilenen adam, bir şartla borçlarını ödeyeceğini söyler.
Borçlarının ödenmesinden sonra 10 yıl boyunca adamla aynı evde yaşamaya başlayan Yukie, ilk zamanlar yaşadığı seksi sevmese de zamanla zevk almaya başlamıştır. Aralarındaki seks anlaşması ilerleyen zamanlarda aşka dönüşür.

The Day My Husband Goes To Work 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Day My Husband Goes To Work filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.8/10 893
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR