Rastgele Film
Yukarı Çık
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Endless izle
6.5

 633İZLENME

6.5İMDB

 111 SÜRE

YIL 2017

Şifreli bir video mesaj aldıktan sonra yıllar önceki UFO tarikatından kaçışlarını tekrar yaşayan iki kardeş gençken yapamadıkları kapanışı yeniden yapabilmek için kolları sıvarlar. Kampın çevresinde meydana gelen ve açıklanamayan olaylara tanıklık ettikten sonra tarikatın inançlarını tekrar gözden geçiren iki kardeş, tarikatın üyelerinin gizemli bir olay üzerinde çalıştıklarını öğrenirler.
Görünürde imkansız gibi duran olayın gerçeğini ortaya çıkarmak için uğraşan iki kardeş, başarısız olmaları durumunda hayatlarının geri kalanını hiç içinde bulunmak istemedikleri UFO tarikatı ile birlikte geçirmek zorunda kalacaklarının da farkındadırlar. İki kardeşin maceraları ile beraber bu tarikat içerisindeki pek çok gizemin de ortaya çıkması üzerine birçok konu açıklığa kavuşur.

The Endless 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Endless filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 2164
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR