Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The First Time izle
2.8

 611İZLENME

2.8İMDB

 82SÜRE

YIL 2018

Dave, okulundan mezun olmak üzere olan; yakışıklı, karizmatik, çekici ve aynı zamanda başarılı bir lise öğrencisidir. Audrey ise lise dönemine yeni başlamış güzel ve etkileyici bir genç kızdır. Okul dışında bir gece kulübünde düzenlenen doğum günü partisinde tanışan bu ikili ilk zamanlarda arkadaş olurlar. The Firs Time 2018 adından anlaşılacağı gibi ikili arasında normal arkadaşlığın sonrasında sıradan bir sohbetle başlayan arkadaşlık, romantizm ve karmaşık bir hal alacaktır.
Dave, zamanını Jane Harmon’a eriyip biterek geçirmektedir. Gizem ve tutkulu bir his besleyen Dave ve Aubrey arasında gelişi güzel bir konuşma geçtikten sonra, karmaşık, komik ve romantik bir aşk bağı oluşur.

The First Time 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The First Time filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.8/10 382
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR