Rastgele Film
Yukarı Çık
16
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Flash 6. Sezon izle
7.7

 3.602İZLENME

7.7İMDB

 43 SÜRE

YIL

Geçmişinde büyük bir trajedi yaşamış Barry Allen Central City polis merkezinde suçluların arkalarında bıraktıkları izleri toplayan bir bilim adamıdır. S.T.A.R Laboratuvarları’nın parçacık hızlandırıcısı, hata nedeniyle bir patlamaya sebep olur. Bu patlama hava durumunu değiştirir ve Barry Allen’a bir şimşek çarpar. Bu şimşek onda aşırı hızlı hücre yenilenmesine sebep olur. Kırılan kolu 3 saat içinde iyileşmiştir. Kalbi o kadar hızlı atmaktadır ki hastanedeki makineler ölçemez. Fakat en önemlisi süpersonik bir hıza ulaşmıştır. İlk bölümde saatte 720 km hızda koşmuştur. İmkansızı kovalarken kendisi imkansız olan Barry bu gücünü insanları kurtarmak için kullanır. Fakat ilerki bölümlerde Earth-2’dan (İkinci Dünya) gelen Zoom’la olağanüstü bir savaşları olacaktır. Zoom’la olan savaşında pek şansı olmayan Barry Allen’a yardım eden Earth-2’dan gelen ve kızı Zoom’un elinde olan Dr.Wells ve Earth-2′ dan gelen Jay Garrick ( The Flash) yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda Central City’yi de korumaktadır.

The Flash 6. Sezon 1.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 2.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 3.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 4.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 5.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 6.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 7.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 8.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 9.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 10.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 11.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 12.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 13.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 14.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 15.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 16.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 17.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 18.Bölüm izle, The Flash 6. Sezon 19.Bölüm izle, The Flash izle, The Flash Türkçe Dublaj izle, The Flash 6. Sezon izle, The Flash son bölüm

The Flash 6. Sezon 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Flash Season 6 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.7/10 87913
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR