Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Incredible Jessica James izle
6.5

 132İZLENME

6.5İMDB

 85 SÜRE

YIL 2017

Romantik komedi tarzında sinemaya uyarlanmış olan The Incredible Jessica James izle 2017 filmi izleyiciye keyif veren sürükleyici ve hoş bir sinema oluşturuyor. 25 yaşında ve son derece havai bir yaşamı bulunan Jesica James, çocuklara tiyatro eğitimi veren, öykü yazarıdır ve bu konuda da son derece başarılıdır. Ancak Jesica hakkındaki tek sorun, kendine aşırı derecede güvenilir oluşudur.
Başıboş ve sorumsuz bir hayatı seven Jesica’nın bu durumu etrafındaki çoğu kişiyi endişelendiriyordur. Jesica erkek arkadaşı Damon’dan ayrıldıktan sonra daha sorunlu bir kız halini almıştır. Jesica, eşinden yeni boşanmış olan Boone ile tanışacaktır. 30 yaşında olan Boone Jesica’yı dizginlemeyi başarabilecek midir.

The Incredible Jessica James 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Incredible Jessica James filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 582
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR