Rastgele Film
Yukarı Çık
35
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Kid izle
5.9

 3.243İZLENME

5.9İMDB

 100 SÜRE

YIL 2019

Amerika’nın güneybatısına doğru zorlu bir o kadar da umutsuz bir yolculuk yapmak zorunda kalan Rio, kız kardeşini zorba amcalarının elinden kurtarmaya çalışr. Bu yolculuk esnasında meşhur suçlu Billy the Kid’i yakalamaya çalışan Şerif Pat Garret ile tanışır ve onun çalışmalarına şahit olur.
The Kid 2019 filminde Küçük bir çocuk olan Rio, kendini de bu kovalamacanın ortasında bulur. Önemli bir seçim yapmak zorundadır. Nasıl bir insan olmak istediğini anlamaya çalışan küçük Rio, ya bir suçlu olacak ya da bir kanun adamı. Seçeceği bu yol Rio’nun ailesini kurtarmak için de neler yapacağını belirleyecek. Küçük çocuk şartlar ne olursa olsun ailesini kurtarmak için herşeyi yapacak.

The Kid 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Kid filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.9/10 2421
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR