Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Last Summer izle
5.5

 605İZLENME

5.5İMDB

 109 SÜRE

YIL 2019

Lise yılları her liseli için daima heyecan vericidir. Genelde lise yıllarının sonu ayrı bir zamandır. Ana sınıfından başlayan okul çağı bir süre sonunda arkada kalır. Hayat şartlarının nasıl olduğunu anlama zamanı üniversite çağlarında daha belirgin bir hale gelir. Bu yıllar arasında geçen zaman öğrencinin bir nevi dönüm noktasıdır.
Sınav stresi öğrencilerin yaşadığı bir durumdur. Keyifli bir tatilde, bütün öğrencilerin hakkıdır. The Last Summer 2019 filmi Şikago’da hayat süren bir grup gencin, yaşamlarını konu alıyor. Bu grup yaz tatili için eğlenme planları yapar. Ancak üniversiteye başlamadan önceki son yazlarında arkadaşlık, aşk ilişkileri ve acımasız hayatın sorunlarıyla baş etmeye çalışmak zorundadırlar.

The Last Summer 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Last Summer filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.5/10 4213
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR