Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Night Comes for Us izle
7.0

 240İZLENME

7.0İMDB

 121 SÜRE

YIL 2018

Almanya’nın genç kuşaktan gelecek vaat eden yönetmeni olan Timo Tjahjanton tarafından kaleme alınan filmin konusunu profesyonel bir tetikçi oluşturur. Uzun yıllar boyunca uzman olarak tetikçilik yapan adam sayısız önemli adamı büyük rakamlar karşılığında öldürmüş birisidir. İşini temiz yapmasından dolayı da piyasada oldukça tanınır.
Son olarak verilen iş ise genç bir kızı öldürmesi üzerine kuruludur. İlk duyduğunda işi kabul eden bir süre sonra bir kızın canını alamayacağını düşünerek işten vazgeçtiğini söyler. İşi veren patron ise bu cevap karşısında memnun kalmaz. Tetikçinin öldürülmesini emreder. Tetikçi için ise bu noktadan sonra hem kendisi hem de kız için ölüm kalım yarışı başlayacaktır.

The Night Comes for Us 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Night Comes for Us filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.0/10 2177
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“The Night Comes for Us” filminde 4 Yorum bulunuyor.