Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Ruthless izle
6.2

 272İZLENME

6.2İMDB

 111 SÜRE

YIL 2019

Milano şehrinde yaşanan ekonomik gelişme ve büyümeyle birlikte aynı oranda metropoldeki suçlar da artış gösterir. Calabria’nın iç kesimlerinde büyüyüp gençlik yıllarını geçiren Santa Russo ise 1980’li yıllarda azılı bir çetenin altın yıllarını yaşadığı dönemde Milano’nun en cesaretli suçlularından biri oluverir.
Russo banliyöde geçirdiği ilk hırsızlık deneyimlerinin ve ıslah evinde kaldığı sürelerin ardından en büyük tutkusu olan kanunsuz hayat sürmeye odaklanır. Birkaç yılda güçlü bir çetenin hem silahlı kanadı hem de beyni olurken, kara para aklama, uyuşturucu kaçakçılığı, hırsızlık ve kanlı infazlarla daha karmaşık ve kirli işlere bulaşır.
Hayalini kurduğu sosyal statüye ve zenginliğe adım adım yaklaşmak için kendini tutamayan Russo, kendisinin iki farklı yanını yansıtan ve farklı hayatlar süren iki kadınla karşılaşır ve onlar arasında seçim yapmak zorunda kalır. Russo, yalnızca iki kadın arasında seçim yapmak zorunda değildir. Diğer yandan kimin öleceğine, ailesiyle tutkulu aşkı ve hayalindeki yaşamla acımasız dünyası arasında da seçim yapmak zorundadır.

The Ruthless 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Ruthless filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 1236
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“The Ruthless” filminde 4 Yorum bulunuyor.