Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Spy Gone North izle
7.2

 277İZLENME

7.2İMDB

 137 SÜRE

YIL 2018

Ajanlık ve casusluk konusundaki filmleri sevenler için ideal bir film. Film, düşman kardeşler olarak anılan Kuzey Kore ile Güney Kore arasındaki gerilimi konu ediniyor. 1993 yılında, Kuzey Kore’nin nükleer silah geliştirmesi, iki ülke arasında gerilimin artmasına yol açar. Güney Kore istihbaratı harekete geçer, Seok-young Park adındaki bir ajanı Kuzey Kore nükleer araştırma tesisine girme görevlendirir.
Black Venus kod adıyla anılan, Seok-young Park, Güney Koreli bir iş adamı kılığıyla Kuzey Kore’ye sızar. Buradaki amacı, Beijiing’de yaşayan Kuzey Kore’nin yüksek rütbeli kişilerinden Myong-un Ri ile yakınlık kurmaktır. Bu esnada, Güney ve Kuzey Koreli siyasetçiler anlaşırlar. Seok-young Park, bu olay karşısında, mücadelede yalnız kalır.

The Spy Gone North 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Spy Gone North filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 221
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR