Rastgele Film
Yukarı Çık
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Terminal izle
7.4

 1.741İZLENME

7.4İMDB

 128 SÜRE

YIL 2004

Viktor Navorski, Krakozhia isimli bir ülkenin vatandaşıdır. Bir gün JFK havalimanına giriş yaptığı anda pasaportu geçersiz sayılmıştır. Pasaportu geçersiz sayılan Viktor, Amerika’ya giriş yapma hakkını kaybetmiştir. Ülkesine geri dönmek zorunda kalan Viktor, havalimanından çıkarken gözü bir habere takılır. Haberde gördüğü şey Viktor’un hayatını değiştirecektir. Ülkesinde sivil savaş çıkmıştır ve ABD artık Krakozhia’yı tanımamaktadır.
Bu nedenle Amerika’ya giriş yapamayan adam, kendi ülkesine de dönememektedir. O anda ne yapacağını bilemeyen Viktor, kara kara düşünmeye başlar. Viktor’un yapabileceği tek şey dilini bile bilmediği bu havalimanında yaşamayı öğrenmek olacaktır. Viktor, hayatta kalmayı başarabilecek midir? Dilini bile bilmediği bu ülkede başına neler gelecektir?

Terminal 2004 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Terminal filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.4/10 33196
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR