Rastgele Film
Yukarı Çık
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Olacak İş Değil izle
6.9

 1.695İZLENME

6.9İMDB

 126 SÜRE

YIL 2017

Dell, eski bir mahkumdur. Şartlı tahliye ile serbest bırakılır ve yaşamını sürdürmek için bir iş arayışına girer. İş görüşmeleri son derece başarısız geçen Dell, aradığı işi bir türlü bulamaz. Phillip, Paris’te yaşayan zengin bir iş adamıdır. Çeşitli sağlık sorunlarından dolayı bir yardımcıya ihtiyacı vardır.
Phillip, ile iş görüşmesine giden Dell’in, tüm aksi ve saygısız tavırlarına rağmen işe kabul edilir. Personel şefi Yvonne, Dell gibi birinin işe alınmasına itiraz eder fakat engel olamaz. Farklı karakterlere sahip olan Dell ve Phillip, beraber vakit geçirdikçe, birbirlerinden birçok şey öğrenirler. İkili arasında kısa bir süre sonra beklenmedik bir dostluk başlar.

Olacak İş Değil 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Upside filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 18962
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Olacak İş Değil” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • özdemir demirtaş

    bu filmin aynı senaryola başka bi filmi daha var; en iyi arkadaşım diye çevilmiş oyunculuğu çok daha iyi.Burada söylmek istediğim tamamıyla aynı senaryo iki film ve biri çok çok iyi.