Rastgele Film
Yukarı Çık
31
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Wandering Earth izle
6.0

 4.780İZLENME

6.0İMDB

 125 SÜRE

YIL 2019

Güneş, kızıl bir deve dönüşecek ve 100 yıl içinde tüm Dünya’yı yutacaktır. Bilim Kurgu türündeki The Wandering Earth 2019 filmi, bu sorun karşısında üretilen ve eski çağ destanlarını andıran bir çözümü konu alır. Güneşin, Dünyayı yutacağının ortaya çıkmasıyla, tüm insanlığa yetecek kadar büyük bir uzay istasyonu inşa etme ve yeni bir gezegene taşınma ihtimali pek mümkün değildir.
Destansı çözüm ile Dünya’nın stratejik yerlerine füzyon enerjisiyle çalışan iticiler yerleştirilir. 2500 yıllık bir yolculuğa, Alfa Centauri sistemine doğru yola çıkılır. Dünya hedefine doğru ilerlerler ve hayatta kalmayı başaran insanlar devasa yer altı şehirlerine sığınır. Dünya’nın yüzeyi canlıların yaşayamayacağı kadar soğuk olur.

The Wandering Earth 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Wandering Earth filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.0/10 10945
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“The Wandering Earth” filminde 1 Yorum bulunuyor.