Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Whiskey Bandit izle
7.5

 847İZLENME

7.5İMDB

 126 SÜRE

YIL 2017

Attila’nın anne ve babası öldüğünden ona büyük annesi bakmaktadır. Aile sevgisinden mahrum olarak büyüyen çocuk, büyük annesi ölünce kendisine bakacak kimse kalmadığı için, çocuk yetiştirme yurduna yerleştirilir. Aynı zamanda kleptoman olan genç, buzda kaymayı çok sevmektedir ve kendisini bu sporda da oldukça geliştirmiştir. Romanya’daki baskıcı rejimden kurtulmak için Attila, trenin altına gizlenerek Macaristan’a kaçar.
Macaristan’da spor salonunda yaşayan genç sporcu, buz hokeyi oynamaya devam eder. Bu esnada genç bir kıza aşık olan Attila, evlenmeye karar verir ama öncelikle vatandaş olması gerekmektedir. Bakanlıktan birini bulan genç sporcu ödeme yapar ama yeterli olmaz. Parayı ödemek için banka soyan Attila, zengin bir damat olmak için soygunlarına yakalanmadan devam eder.

The Whiskey Bandit 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Whiskey Bandit filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.5/10 2914
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR