Rastgele Film
Yukarı Çık
20
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Then Came You izle
7.0

 1.564İZLENME

7.0İMDB

 97 SÜRE

YIL 2018

Dram ve ayrıca komedi filmi olan, then came you 2018 tam izlenilecek güzel konusu olan filmdir. Bu filmin konusu, ölümcül bir hastalığa yakalanmış cesur bir genç kız olan Skye adlı genç kızın muhteşem hikayesi anlatılmaktadır. Skye, adındaki genç kız hava alanında çalışan 19 yaşındaki Calvin ile arkadaş olur.
Çok korkak olan ve kendi gölgesinden bile korkan, Calvin, Skye’ın ölmeden önce yapmak istediği her şeyi yapmak ister, Calvin de ona bu konuda yardım eder. Calvin bu yardım sırasında kendi korkularını da yenmeyi öğrenecektir. Bu korkuların arasında ulaşamadığı ve konuşmaktan korktuğu sevdiği kıza da açılacaktır.

Then Came You 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Then Came You filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.0/10 679
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR