Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
They’ll Love Me When I’m Dead izle
7.5

 100İZLENME

7.5İMDB

 98 SÜRE

YIL 2018

Bir yönetmen olan Orson Welles’ın son filmi olan Other Side Of The Wind’ı tamamlayamadığı ve bir yönetmenin son gününü bire bir olarak orada bulunan kişiler tarafın ayrıntılarıyla anlatılmaktadır. Aktörler, ekip çalışanları ve setteki bütün kişilerin gözlemlerini anlattığı bir belgesel olan They’ll Love Me When I’m Dead’ de Orson Welles’in bu hayattaki son gününü anlatırlar.
Son filminin çekilme aşamasında hayatını kaybeden bir yönetmenin hislerini, tepkilerini, çalışma azmini ve nasıl bir insan olduğunu orada bulunan kişiler detaylıca anlatırlar. Sonrasında ise tamamlanmamış filminin çekildiği yere kadar göstermektedirler. Belgeselin sonu yönetmenin hayatını kaybetmesiyle ve tamamlayamadığı filminin son sahnesiyle bitecektir.

They’ll Love Me When I’m Dead 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. They’ll Love Me When I’m Dead filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.5/10 321
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR